Paramore Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

....

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Josh ve Jeremy ile ropörtaj :D

YazarMesaj
RoSeLy..*
Admin
Admin
RoSeLy..*

Josh ve Jeremy ile ropörtaj :D Empty
MesajKonu: Josh ve Jeremy ile ropörtaj :D   Josh ve Jeremy ile ropörtaj :D Icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 11:14 pm

Paramore Amerikada kocaman :abartısız bütünüyle- devasa billboardlar Times Square'de onların yüzlerini süslüyor.Şu anda grup 4 üyeden oluşuyor
vokalist Hayley Williams,Zac ve Josh Farro kardeşler (biri baterist ötekisi gitarist)ve bassçı Jeremy Davies,ancak önceden okulu bırakıp,yanlızca en önemlisi
yeni punk-pop fenomeni olmaları.

ilk olarak yeni singleları 'Misery Business' ısı yayınladılar,New Noisedan 10 dakikada Jeremy ve Josh'ın yaşam ve tarzları hakkında soru var....

Gruplar:
Josh:Adamım...bu çok zor...tahmin ediyim onlar aynı türden olamazlar Jimmy Eat World,Death Cab for Cutie and Sunny Day Reale Estate.Bunu tahmin ediyorum çünkü
onlar benim müziğime çok etki ettiler,özellikle Jimmy Atkins (Jimmy Eat World) ve Ben Gibbard(Death Cab for Cuite).Onlar çok yetenekli adamlar.
Jeremy:Hey sen Jimmy^yi çalıyorsun!Bu doğru olmasına rağmen bence ben derim ki Muse,The Giggelettes ve Mute Math.Olmakla beraber eğer yeteneklilerden konuşuyorsak
o zaman Shakira ve Beyoncé bu yerde etmen,eminim.

Gig VenuesJosh:Onlar Birleşik Krallıktan mı yoksa tümüyle başka bi dünyadan geliyor olabilirler mi ?
NN(röportajcı olmalı): Ah... Herneyse sen gerçeği sun ...[/b][/color][/font]
Josh:iyi o halde...the 9.30 club Washington Dc de,The House of Blue Kaliforniya'da ve the Avalon L.A ' de.
Jeremy:evet kesinlikle Avalon,olmakla beraber Boston'ınıda tercih ederim.Yine de benim favorim Pariste Le zenith denilen, bu çok süperdi.Onların sahne arkasında 8 sıcak duşu,küvetive jakuzileri var.
çaldıkları yer saray gibi bi yere benziyor,harika birşey.

Müzik tanımları:
Josh:Hımm..Güzel,Tahminim .. enerjik.Hımm...AP dergisi bize "kulllanışlı" bir tanım yapmış oldu bize "genç ses" deyince. yani, evet, sanırım... oh, ve 3. "içten" olmalıydı. herzamanhayatımızda olan şeylerle ilgili konuşmayı deniyoruz, hiçbişey hakkında yalan söylemiyoruz ve bence bu şarkılarmızda açığa çıkıyor

Şarkıların canlı çalınışı:
Josh:Ben derim ki ‘Misery Buiness’, ‘That's What You Get’ ve ‘Pressure’ özellikle Pressure.Gerçekten bunu yapmayı çok seviyorum.[b]
Jeremy:Şahsen eski şarkılara yöneliyorum,tamamen Pressure.Diğer 2 si ise Here we go again ve My Heart bence.Yinede tüm şarkılarımızı çalmayı seviyorum.

Fanlarınızın sizi etkilemek için yaptığı şeyler Josh ve Jeremy ile ropörtaj :D Cheesy:
Jeremy:Bu kız bize neredeyse milyonlarca şey aldı ama en iyisi Elektrikli Scooter^dı...
NN: Nee ? Ciddi misin ?
Jeremy:Gerçekten adamım,o süper.2 numaralı bizim tur rehberimiz olabilir , sanıyorum ki o bize bir fandan çok arkadaş gibi.beraber otobüste oynayalım diye hepimize mükemmel olan nintendo ds verdi.(çeviremedm 2.cümleyi) hepsi hayley'in bizim internet sitemize "Misery Business" adlı yazısını koymasıyla ve bundan utanç duymasıyla başladı.
yanıtı hayranlarımız bunu okumuş.kitaptaki her sayfa farklı kişiler tarafından onların hayatlarının gidişi hakkında yazılmış ayrı hikayelere sahip. ve bu gerçekten fanlarımızı tanımamız açısından çok hoş bi yol. aynı zamanda bize çok şey ifade ediyor ^^

Ve son olarak,...
Jeremy:2 numara bizden sonra olucaktı ve onlar Times Square'ın etrafına bizim yüzlerimizin olduğu billboardları yerleştiriyorlardı.Üçüncü olarak 'Give It A Name' festivalinde büyük kalabalıkta çaldık.orada yaklaşık 20 bin çocuk sahnenin etrafında bizi izliyordu.Şimdiye kadar en iyi hissti ve diğer tüm gruplarda burada çalıyorlardı gerçekten harika;Hiç büyük isimlerle tanışmamıştık.My Chemical Romance ile yemek yedik bu dehşet güzeldi.

Josh:Gerçekten,Öncelikle,sadece şunu söylemek istiyoruz bütün fanlarımıza teşekkürler ve umuyoruz ki herkes bizi takip etmeye devam etsin !

Alıntıdır
http://amylee.coolbb.net

Josh ve Jeremy ile ropörtaj :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jeremy Davis Biyografı
» Tur Sonu Hayley'den Röportaj
» Süper bir Röportaj(Tüm Grup)
» Josh Farro Resimleri
» Josh Farro Biyografi